Острів Хортиця

15102017444114 жовтня 2017 року знамену дату Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці учні навчального закладу разом з педагогами зустріли на острові Хортиця.

Багато пізнавальної інформації та позитивних вражень учні та дорослі отримали від вистави кінного театру з театральним дійством козаків, відвідування Національного заповідника «Хортиця», ярмарку на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ».

А чого найбільше за все чекали діти? Звісно – це відвідування МакДональдзу у місті Запоріжжя! Незважаючи на довгу дорогу всі залишилися задоволеними.