Семінар-практикум для вчителів біології на тему: "Розвиток. Творчість. Комфорт".

22.11.2011. на базі нашої школи було проведено міський семінар-практикум для вчителів біології на тему: «Розвиток. Творчість. Комфорт. Сучасні підходи до роботи з обдарованими дітьми». В рамках семінару відбулась низка презентацій, а саме: школи (директор Кравченко Н.С.), програми роботи з обдарованими дітьми «Наша надія» (учитель Усачова А.О.), методів роботи з обдарованими дітьми в початковій школі (учитель Басиста А.Л.), досягнень кращих учнів школи.

Неабияку зацікавленість гостей викликали моніторингове дослідження, представлене заступником директора з навчально-виховної роботи Залевською А.А., що включало в себе банк найталановитіших учнів, починаючи з 2000 року, та відео матеріали феєричних виступів команди КВК школи в рамках розділу «естетично обдарована молодь»!

Завершальним етапом семінару став урок-симпозіум в 10А класі на тему: «Клітина. Історія вивчення клітини. Методи клітинних досліджень сучасна цитологія» (учитель-методист Усачова А.О.).

Гості семінару отримали величезне задоволення від побаченого і почутого і дали максимально високу оцінку проведеним заходам.