Вітаємо переможців І етапу олімпіад з базових дисциплін, які будуть захищати честь нашої школи на міському етапі.
Предмет |
Прізвище ім’я учня |
Клас |
Місце |
Прізвище наставника |
Англійська мова |
Іванов Іван |
8Б |
І |
Бурова Т.В. |
Кондратенко Єлизавета |
8А |
ІІ |
Пилипишина Н.М. |
|
Романюк Іван |
9В |
І |
Пилипишина Н.М. |
|
Косіванова Яніна |
9В |
ІІ |
Пилипишина Н.М. |
|
Шостак Олена |
10Б |
І |
Турченко Н.С. |
|
Лисонь Олександра |
10А |
ІІ |
Грошева В.В. |
|
Філіпенко Марина |
11А |
І |
Ворона К.С. |
|
Нестерова Дар’я |
11Б |
ІІ |
Мішуровська І.Ю. |
|
Російська мова |
Майба Діана |
9Б |
І |
Рацул В.О. |
Шостак Олена |
10Б |
І |
Нагорна В.В. |
|
Апціаурі Ірина |
10Б |
ІІ |
Нагорна В.В. |
|
Хліменкова Анастасія |
11А |
1 |
Рацул В.О. |
|
Банавічуте Еріка |
11А |
ІІ |
Рацул В.О. |
|
Українська мова |
Пилипишина Маргарита |
8А |
1 |
Новіцька О.М. |
Косіванова Яніна |
9В |
1 |
Мацко Н.М. |
|
Шостак Олена |
10Б |
1 |
Новіцька О.М. |
|
Бабич Валентин |
11Б |
1 |
Новіцька О.М. |
|
Історія |
Ковальова Марина |
8А |
І |
Плетень В.М. |
Романюк Іван |
9В |
І |
Плетень В.М. |
|
Лисонь Олександра |
10А |
І |
Плетень В.М. |
|
Куріпка Владислав |
11Б |
І |
Криховецька Т.Г. |
|
Біологія |
Шуліка Олександра |
8А |
І |
Усачова А.О. |
Косенко Дар’я |
9А |
І |
Усачова А.О. |
|
Лисонь Олександра |
10А |
І |
Усачова А.О. |
|
Бабич Валентин |
11Б |
І |
Усачова А.О. |
|
Андрєєва Аліна |
11В |
І |
Усачова А.О. |
|
Дощенко Влад |
7Б |
І |
Коломієць Л.А. |
|
Фізика |
Іванов Іван |
8Б |
І |
Коломієць Л.А. |
Скрипка Максим |
8А |
ІІ |
Коломієць Л.А. |
|
Косенко Даря |
9А |
1 |
Бузько В.Л. |
|
Шостак Олена |
10Б |
ІІ |
Коломієць Л.А. |
|
Дубина Володимир |
11В |
І |
Коломієць Л.А. |
|
Сандирєва Марина |
11Б |
ІІ |
Коломієць Л.А. |
|
Хімія |
Іванов Іван |
8Б |
І |
Воронцова Т.О. |
Скрипка Максим |
8А |
ІІ |
Воронцова Т.О. |
|
Косенко Даря |
9А |
1 |
Воронцова Т.О. |
|
Хліменкова Анастасія |
11А |
1 |
Воронцова Т.О. |
|
Географія |
Габаєв Зураб |
7А |
І |
Волошина Т.В. |
Іванов Іван |
8Б |
І |
Кулагіна Г.А. |
|
Клсіванова Я |
9В |
І |
Волошина Т.В. |
|
Апціаурі Ірина |
10Б |
І |
Кулагіна Г.А. |
|
Нещадименоко Марія |
11В |
І |
Волошина Т.В. |
|
Математика |
Самвелян Лілія |
6Б |
І |
Цибульська Н.А. |
Петрова Анастасія |
7А |
І |
Петрова Н.Г. |
|
Скрипка Максим |
8А |
І |
Цибульська Н.А. |
|
Загороднюк Дмитра |
9В |
І |
Іванець І.А. |
|
Герушта Валентин |
10Б |
І |
Петрова Н.Г. |
|
Дубина Володимир |
11В |
І |
Цибульська Н.А. |
|
Право |
КінкладзеХристина |
9А |
І |
Кузютічев С.Г. |
Апціаурі Ірина |
10Б |
І |
Кузютічев С.Г. |
|
Філіпенко Марина |
11А |
І |
Кузютічев С.Г. |
|
Астрономія |
Романюк Іван |
9В |
І |
Бузько В.Л. |
Фізична культура |
Коломієць Олег |
11Б |
І |
Лавров С.О. |
Банявічуте Еріка |
11А |
І |
Бричка В.А. |
|
Трудове навчання |
Кінкладзе Христина |
9А |
І |
Заєць І.В. |
Бажаємо вам перемагати у всіх ваших справах!!!
Ми будемо за вас вболівати під час міських змагань!!!