Середа, травня 22, 2019

БАТЬКІВСЬКИЙ ВСЕОБУЧ

26092014

Велику роботу школа проводить з формування в учнів, батьків та вчителів здорового способу життя, боротьбі з вживанням алкогольних напоїв, наркоманії та тютюнопаління. 19 вересня 2014 року в рамках батьківського всеобучу та за сприяння громадської організації «За правову державу» ( голова Коротков В.В.) було організовано зустріч з представниками наркодиспанцеру (виступила лікар-нарколог Шкода І.М.), директором МЦСССДМ Краснокутським О.В., представником УКЗ УМВС Куприненко В.М. та представниками інших силових структур.

Дана проблема виявила інтерес збоку батьків. Адже формування здорового способу життя починається з сім'ї.

Авторські права © 2019 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.