Вівторок, березня 19, 2024

комунального закладу

«Навчально - виховне об’єднання № 6

«Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,

центр естетичного виховання «Натхнення»

Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

від «16» січня 2014 р.

Голова зборів В.Пересунько

Секретар Н. Медведєва

Присутні: 36 чол.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про виконання плану роботи школи на 2013-2014 н.р. у І семестрі.

2.Про зміну назви закладу.

3. Про стан відвідування учнями школи.

4. Про медичне обслуговування учнів закладу.

5. Про надходження та використання матеріальних коштів у І семестрі 2013 – 2014 н.р.

1. СЛУХАЛИ: Кравченко Н.С., директора школи, з виступом про виконання плану роботи школи на 2013-2014 н.р. у І семестрі. Надія Станіславівна розповіла про виховні та культурні заходи, що були проведені у школі протягом І семестру, про досягнення школи та її вчительського персоналу у галузі навчання, про занесення школи у всеукраїнську базу даних даних.

ВИРІШИЛИ : Сприяти подальшому розвитку школи, її педагогічного складу та учнів.

2. СЛУХАЛИ: Кравченко Н.С., директора школи, з доповіддю про зміну назви закладу. Надія Станіславівна повідомила про зміну назви школи в зв'язку з об'єднанням з ЦЕВ “Натхнення”, про подальші перспективи і можливості цього злиття.

ВИРІШІЛИ: Доручити головам батьківських комітетів класів докладно розповісти усім батькам про зміну назви школи, про нові перспективи цієї зміни.

3.СЛУХАЛИ: Кравченко Н.С., директора школи, про стан відвідування учнями школи. Надія Станіславівна наголосила на необхідності постійного контролю за відвідуванням дітьми школи, розповіла про “Рейд-уроки”, про посилення контролю відвідування та спізнень на ІІ семестр поточного року.

ВИРІШИЛИ:Взяти інформацію, надану Надією Станіславівною до уваги, вести подальшу роботу по роз'ясненнню важливості цього питання з батьками.

4.СЛУХАЛИ: Гончарову Н.С., Медичного працівника школи, з доповіддю про санітарно- гігієнічний стан школи та учнів, про обов'язки та службові повноваження медичної сестри у школі, про необхідність вчасного щеплення дітей, про необхідність ввічливого ставлення дітей та батьків до медперсоналу.

ВИРІШИЛИ: Взяти інформацію, надану Гончаровою Н.С. до уваги. Вести роз'яснювально- інформативну роботу зі школярами та батьками. Стимулювати поважливе і дбайливе ставлення дітей до шкільного персоналу.

Доручити Гончаренко Н.С. функцію особистого контролю та перевірки продукції шкільної столової.

5.СЛУХАЛИ: Пересунько В., голову батьківської ради школи, зі звітом про надходження та використання матеріальних коштів у І семестрі 2013 – 2014 н.р. (текст звіту додається).

ВИРІШИЛИ: Взяти інформацію, надану Пересунько В. до уваги, сприяти контролю та пошуку спонсорської допомоги для школи.

Голова зборів ____________________ В.Пересунько

Секретар _______________________ Н. Медведєва

про надходження та витрати благодійних внесків

батьків до фонду школи

за І півріччя 2013-2014 н.р.

Надійшло на рахунок школи: 30.410 грн.00 коп.

Витрачено на потреби школи: 27.300 грн.00 коп.

Докладніше по витратах:

1. Погашено борг за минулий рік — 5.254грн. 50коп.

2. Витрачено на канцелярські товари (папір, ксерокс, папки, журнали, зошити) — 1.540грн.95коп.

3. Витрати на послуги інтернету, ремонт та заправка офісної техніки — 2.222грн.03коп.

4. Послуги на відкриття ліцензії (електронної бази даних) — 3.850грн.00коп.

5. На культурно-масові заходи (передплата педагогічної преси, грамоти, подяки) — 1.320грн.00коп.

6. На засоби для миття та дезінфекції (мило, сода, гірчиця, хлорне вапно)- 1.008грн.17коп.

7. На столярні, слюсарні, сантехнічні матеріали (замки, крани, цвяхи, гвинти) — 1.860,08коп.

8. Придбання стільців для учительської кімнати — 1.240грн.00коп.

9. На шкільну їдальню (ремонт електричної плити, купівля відер, мисок) — 1.010грн.60

10. Заміна дверей у спортивній залі — 2.612грн.00

11. Витрати на господарські товари (матеріали для утеплення вікон на зиму, віники, мітли, сіль для посипання подвір'я, грунт та вазони для квітів) — 1.397грн.09коп.

12. Витрачено на електротовари( лампочки, світильники, розетки, вимикачі)- 627грн.95коп.

13.Витрати на шкільну майстерню (дріт, тейр-стрічка, диски) -307грн.00коп.

14.Ремонтні матеріали (клей, лак, щітки, меблеві петлі)- 441грн.32коп.

15. Художнє оформлення школи (друковані плакати)- 42грн.00коп.

16. Роботи за трудовими угодами (вивезення сміття, ремонт електропроводки, машинок для шиття, заробітна плата касирові)- 2.567грн.00коп.

Всього:- 27.300грн.00 коп.

Залишок:- 3.110грн.00 коп.

Голова загальношкільного

батьківського комітету                                                              В.Пересунько