інформація про школу (2)

• Адреса школи:

м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 39/63

school min       schoolpic min

Фото школи( натисніть для збільшення)

29122012

Комунальний заклад «Навчально – виховне обєднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Директор Кравченко Надія Станіславівна.

Заклад засновано у 1920 році.

Школа працює за філологічним напрямом та спеціалізацією «іноземна філологія». Специфіка навчального закладу полягає у поглибленому вивченні англійської мови з 1 класу, французької або німецької мов з 5 класу.

Школа має класи з українською та російською мовами навчання.

У закладі навчається більше 800 учнів, функціонує 32 класи.

Заклад працює у І зміну.

У складі НВО функціонує центр естетичного виховання "Натхнення".

Навчальний заклад діє на підставі статуту.

У навчальному закладі працює 86 педагогічних працівників.

Педагогічний колектив має потужний освітній рівень: 11 педагогів нагороджені нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, 1 – нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”, 1 – відзнакою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету “За заслуги” ІІ ступеня, 1 – медаллю   “А. С.Макаренко”, 1 – має почесне звання “Заслужений учитель України”. Мають кваліфікаційні категорії:: бакалавр - 1, спеціаліст - 7, ІІ категорія -11, І категорія - 12, вища категорія - 49. Мають педагогічне звання: старший вчитель -25, вчитель-методист -15.

У 2013 році вчитель французької мови Наумова О.С. перемогла в обласному етапі конкурсу «Вчитель року» та увійшла до 12 найкращих вчителів України за номінацією «Французька мова».

Наші досягнення:

ІІ місце у рейтингу кращих у 2013 році навчальних закладів міста Кіровограда (моніторинг управління освіти Кіровоградської міської ради).

У 2013-2014 навчальному році візуальне зображення педагогічного колективу розміщено на міській дошці пошани.

У 2013-2014 навчальному році школу занесено до літопису "Флагмани освіти і науки України" кращі освітяни і науковці України.

ІІІ місце у рейтингу кращих у 2012 році навчальних закладів міста Кіровограда (моніторинг управління освіти Кіровоградської міської ради).

Перемога закладу в обласному турі конкурсу “Школа інформаційного суспільства” (2012 рік – ІІІ місце, 2013 рік – І місце).

Участь у програмі інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів "Школи-новатори".

Створено офіційний веб-сайт школи, який у 2012 році на II Всеукраїнському конкурсі “Веб-сайт – обличчя успіху”, що проводився в рамках ХV ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів “Сучасна освіта в Україні – 2012”, посів почесне ІІІ місце у номінації "Контент" серед 97 шкільних сайтів України.

Високий рівень досягнень учнів у міських, обласних, Всеукраїнських і міжнародних олімпіадах та конкурсах, науково-дослідницькі пошуки на базі Малої академії наук (2011-2012 навчальний рік: 305 учнів – учасники математично-природничих конкурсів, 576 – лінгвістичних).

Участь педагогів у освітянських заходах, публікації у фахових виданнях, створення вчителями іноземних мов спільно з редакцією Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії серії відеоуроків з англійської, французької мов;

Започатковано співпрацю із навчальними закладами Франції: учні мають можливість відвідати дружні школи, взяти участь у спільних проектах, поглибити знання з французької мови .

У рамках міського проекту “Єлисаветградський книговир” у школі запроваджено буккросинг: встановлено поличку для обміну книгами. У церемонії її відкриття брав участь відомий український письменник Василь Базів.

Протягом останніх років педагогічний колектив активно співпрацює з Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського, Кіровоградською обласною філармонією, Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм, Кіровоградською обласною дитячою екологічною громадською організацією “Флора”, психологічним центром “Альта”, Кіровоградською обласною молодіжною громадською організацією Інститут Соціальної Адаптації СІМЕЙНИЙ МОНТЕССОРІ ЦЕНТР “ЛАДУШКИ” та іншими громадськими організаціями.