Правовий всеобуч очима дітей

0302032013

ПРАВОВА АБЕТКА

Дорогі учні!

З юних літ людина часто потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Буває так, що ти не знаєш, як захистити свої права, що для цього слідзробити, до кого звернутися по допомогу.
    А чи відомо тобі, що в Міжнародній угоді – Конвенції ООН про права дитини, яку ратифіковано у 191 країні світу, говориться про те, що всі діти мають право на життя, всі діти рівні у своїх правах та всі діти мають право на піклування і турботу.
    Інформація, вміщена
на цій сторінці, допоможе тобі знайти відповіді на ряд важливих питань. Наприклад: які права ти маєш, які важливі документи гарантують тобі ці права, що повинна робити для тебе держава, як зобов’язані дбати про тебе батьки. Отож, пам’ятай: ти маєш права, повинен їх знати і користуватися ними.

1.Що таке загальна середня освіта та чи є вона обов’язковою?

2.КОНВЕНЦІЯ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ

3.КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕПОВНОЛІТНІХ

4.ПРАВА Й ОБОВ'ЯЗКИ ПІДЛІТКІВ У КОНТАКТАХ ІЗ ОРГАНАМИ ПРАВОПОРЯДКУ

5.КОРИСНІ ПОРАДИ ТА СТАТТІ ДЛЯ БАТЬКІВ

- КОНФЛІКТ З УЧИТЕЛЕМ

- РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ ПО ВИЯВЛЕННЮ РАННІХ ОЗНАК НАРКОМАНІЇ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ

6. Учням про шкідливі звички.

7. Акція "16 днів проти насилля"