Середа, травня 22, 2019

До 70 річниці визволення м.Кіровограда

veteran20138 січня 2014 року– це особлива дата. В цей зимовий день, 70 років потому, місто Кіровоград було звільнено від німецько-фашистських загарбників. Минають роки, покоління змінює покоління, але пам'ять про тих, хто ціною власного життя визволяв рідну землю, в наших серцях.

27 грудня 2013 року в школі пройшли уроки патріотичного виховання, учні закладу відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, надали посильну допомогу, а 08 січня 2014 року привітали визволителів нашого міста.

Низький уклін вам, ветерани! Пам'ять жива!

Авторські права © 2019 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.